Viya Eğitim ve Seminer

Education

ÇOCUKLARDA KONUŞMA GECİKMESİ Eğitim İçeriği: Konuşma Gecikmesi Nedir? Nedenleri Nelerdir? Nasıl Tespit Edilir? Neler Yapılabilir? ***Daha sonra yapılacak değerlendirme ile konuşmasında gecikme olduğu tespit edilen çocuklara yaş düzeyine uygun gruplar planlanacaktır. Eğitim Tarihi: 25 Aralık Cuma Saat:13.00 Eğitime Kimler Katılabilir: Konuya İlgisi Olan Herkes Eğitim Bedeli:20 TL Katılım Kontenjanla Sınırlı Olduğu İçin Lütfen Kayıt Yaptırınız.

Devamını Oku >
12243054_186742605001318_973173094627877080_n

AŞKIN NÖROBİYOLOJİSİ Eğitim İçeriği: Aşık Olduğumuzda Beynimizde Neler Oluyor? Romantik Aşk ve Anne sevgisi Hormonların İlişkilere Etkisi Olgun Aşk Aşk Hakkında Yapılan Araştırmalar Beynin Gizemini Çözen Araştırmalar Eğitim Tarihi: 23 Kasım Pazartesi Saat:19.00 Eğitime Kimler Katılabilir: Konuya İlgisi Olan Herkes Eğitim Bedeli:20 TL Katılım Kontenjanla Sınırlı Olduğu İçin Lütfen Kayıt Yaptırınız.

Devamını Oku >
post-05

VİYA GELİŞİM’de ÇARŞAMBA TOPLANTILARI devam ediyor. 4 Kasım Çarşamba “ÖFKE”mizi konuşuyoruz. Çok öfkeliyim ve artık kontrol edemiyorum. Öfkeliyken yaptıklarım beni utandırıyor ve pişmanlık hissediyorum. Öfkem yüzünden iş hayatım, sosyal hayatım ve özel hayatım zarar görmeye başladı. Çevremdekileri kaybetmeye başladım diyorsanız… sizi bekliyoruz. Kimler Katılabilir: Konuya ilgisi olan herkes. Katılım Bedeli: 20 TL. Katılım Kontenjanla sınırlıdır.

Devamını Oku >
cocuk-ergen

29
Eki

OKUL KORKUSU

Okullar açıldı, ziller çaldı. Siz de aşağıdakine benzer sorunlar yaşıyor musunuz? Çocuğum mu daha kaygılı yoksa ben mi? Okulda başının çaresine bakabilecek mi? Benden ayrılırken ağlıyor, bırakıp gitmeli miyim? Okul vakti gelince karnı ağrımaya başlıyor acaba gerçekten hasta mı? Gitmek istemediğinde zorlamalı mıyım? Bir gün gitmese ne olur ki? Onu sevmediğim için okula gönderdiğimi söylüyor, […]

Devamını Oku >