DANIŞMANLIK ALANLARI

Hipnoterapi

Hipnoterapi, belirli semptomların veya sağlık koşullarının tedavisine yardımcı olmak için hipnoz kullanan yardımcı bir tekniktir

daha fazla oku
Takıntı

Takıntılar gelip gidebilir, ancak her zaman obsesif kompulsif bozukluk (OKB) ile yaşadığınız anlamına gelmez.

daha fazla oku
Çift Terapisi

Çift terapisi, sizin ve partnerinizin ilişkinizi geliştirmesine yardımcı olabilecek bir çok faydalı düzen sağlayıcı bir psikoterapi şeklidir . 

daha fazla oku
İlişki Sorunları

Tartışmalar ve anlaşmazlıklar , yakın ilişkilerde ortaya çıkar ve fikirler, inançlar ve bakış açılarındaki farklılıklarla uğraşmanın normal bir parçasıdır.

daha fazla oku
Sosyal Fobi

Bazı sosyal durumlarda gergin hissetmek normaldir. Örneğin bir randevuya çıkmak ya da bir sunum yapmak midenizde sıkıntı yaşarsınız.

daha fazla oku
Panik Atak

Panik atak, gerçek bir tehlike veya belirgin bir neden olmadığında şiddetli fiziksel reaksiyonları tetikleyen ani bir yoğun korku olayıdır.

daha fazla oku
Depresyon

Depresyon yaygın bir ruhsal bozukluktur. Küresel olarak, yetişkinlerin %5.0’inin depresyondan muzdarip olduğu tahmin edilmektedir .

daha fazla oku
Obsesif-Kompulsif Bozukluk

Obsesif-kompulsif bozukluk, sizi tekrarlayan davranışlar yapmanıza neden olan istenmeyen düşünce, korkulardır.

daha fazla oku

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Tüm Sorun, Problemleriniz ve psikolojik yardım ihtiyaçlarınızda Uzm. Psk. Nilüfer Yalınçetin Sizinle. Online terapi veya bireysel ve grup terapileriniz için lütfen randevu alınız.

Tüm Randevularınız, İstek ve Görüşleriniz İçin Bizi Arayabilirsiniz.