Services List

hipnoterapi
Hipnoterapi
Hipnoterapi, belirli semptomların veya sağlık koşullarının tedavisine yardımcı olmak için hipnoz kullanan yardımcı bir tekniktir
Daha fazla oku
takinti
Takıntı
Takıntılar gelip gidebilir, ancak her zaman obsesif kompulsif bozukluk (OKB) ile yaşadığınız anlamına gelmez.
Daha fazla oku
cift-terapisi
Çift Terapisi
Çift terapisi, sizin ve partnerinizin ilişkinizi geliştirmesine yardımcı olabilecek bir çok faydalı düzen sağlayıcı bir psikoterapi şeklidir . 
Daha fazla oku
iliski-sorunlari
İlişki Sorunları
Tartışmalar ve anlaşmazlıklar , yakın ilişkilerde ortaya çıkar ve fikirler, inançlar ve bakış açılarındaki farklılıklarla uğraşmanın normal bir parçasıdır.
Daha fazla oku
sosyal-fobi
Sosyal Fobi
Bazı sosyal durumlarda gergin hissetmek normaldir. Örneğin bir randevuya çıkmak ya da bir sunum yapmak midenizde sıkıntı yaşarsınız.
Daha fazla oku
panik-atak
Panik Atak
Panik atak, gerçek bir tehlike veya belirgin bir neden olmadığında şiddetli fiziksel reaksiyonları tetikleyen ani bir yoğun korku olayıdır.
Daha fazla oku
depresyon
Depresyon
Depresyon yaygın bir ruhsal bozukluktur. Küresel olarak, yetişkinlerin %5.0'inin depresyondan muzdarip olduğu tahmin edilmektedir .
Daha fazla oku
obsesif-kompulsif-bozukluk
Obsesif-Kompulsif Bozukluk
Obsesif-kompulsif bozukluk, sizi tekrarlayan davranışlar yapmanıza neden olan istenmeyen düşünce, korkulardır.
Daha fazla oku

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Tüm Sorun, Problemleriniz ve psikolojik yardım ihtiyaçlarınızda Uzm. Psk. Nilüfer Yalınçetin Sizinle. Online terapi veya bireysel ve grup terapileriniz için lütfen randevu alınız.